Vendégkönyv
Az Ön véleménye értékes számunkra!
Nemes Zoltán
2012. 07. 17.
Kedves Anita!
Nagyon szépen köszönök mindent, a kitartó hozzáértő munkáját, a kedvességét és még sorolhatnám. Megtaláltam az Optikát, ahová szívesen megyek. Bevallom őszintén, úgy találtam magukra, hogy az ismert kereső oldalon(Google) beírtam, hogy a "legjobb optika Budapest" és elsőnek Önöket adta ki. Nyugodt lelkiismerettel ajánlom ismerősőseimnek és bárkinek, akinek szüksége van a szeme világának javításában.
Köszönöm kollégájának is Nikinek, aki első körben megvizsgált. Remélem nem akasztottam ki nagyon. :) Nagyon kedves és aranyos volt velem az egész vizsgálat alatt.
A Hölgy a pénztárnál vagy recepciónál szintén nagyon kedves és aranyos volt. Sajnos a nevét nem tudtam meg.
Még egyszer Köszönöm Mindenkinek.
Üdv
N.Zoltán
Albert Márk
2012. 05. 07.
Az előző szösszenethez tenném hozzá, most már biztos vagyok a jó döntésemben, révén, hogy a szemüveg is tökéletesre sikeredett. Nem hittem volna, hogy ezek az új technológiák ennyit javítanak. Nyomban nekiláttam egy új festmény készítésének és mondhatni pihen a szemem munka közben. Lehetséges, hogy készíttetek egy tartalék szemüveget is ennek fényében.
A Hölgy pedig már-már olyan kedves volt, hogy szívem szerint randira hívtam volna.
Köszönöm szépen és mindenkinek bátran ajánlom a Style Optikát!
Albert Márk
2012. 04. 20.
Üdvözletem!
Bevallom sokat válogattam, hogy hol rendeljem meg a szemüvegem, de úgy érzem jól döntöttem. Kedves, precíz, profi csapat és az üzlet maga is hangulatos, ráadásul barátságos a környék, valamint egyszerű a parkolás is. A kedvezmény úgyszint nagyon csábító volt, ...a legtöbb hellyel ellentétben itt díjazzák a vásárlók hűségét. A kész szemüveg is biztosan ilyen profi lesz; alig várom, hogy kész legyen, pedig még csak ma rendeltem meg. Köszönöm a Hölgyeknek és már előre is terjesztem az üzlet jó hírét! Tisztelettel, Márk
Lukóczki Ildikó
2012. 01. 28.
Kedves Anita! Már régóta készülök Önökhöz.Regisztráláskor valóban kaptam egy
emailt,hogy 4000 ft-ot majd beszámolnak,ha vásárolok,de sajnos,azt a
levelet kitöröltem a postafiókomból.És most azt szeretném
megkérdezni,hogyan lehet hozzájutni a kedvezményhez?Esetleg újból
regisztrálni kell?Köszönöm előre is válaszát.Üdv:Ildikó
Kedves Ildikó! Semmi probléma, e-mail címe alapján be tudjuk azonosítani regisztrációját, és így kedvezményét a kinyomtatott kupon nélkül is érvényesítheti.
Üdvözlettel Beliczay P. Anita Style Optika
Bognár Dániel
2011. 10. 13.
Kedves Anita!
Én múlt hét pénteken voltam Önnél látásvizsgálaton és ma kaptam meg a szemüvegemet, amivel nagyon meg vagyok elégedve. Tényleg olyan érzéssel távoztam a boltból, mint ahogy a főoldalra kitett versrészletben le van írva.
De nem csak a szemüveggel vagyok nagyon megelégedve, hanem magával a kiszolgálással (ami szerintem mérhetetlenül ügyfélbarát és korrekt) és a vizsgálattal is. Olyannyira tetszett az üzlet, hogy innentől, ha szemüvegre, kontaktlencsére vagy akár napszemüvegre lenne szükségem, az Ön üzletét fogom felkeresni és bátran tudom ajánlani ismerőseimnek is és mindenkinek, aki ezt a vendégkönyvet olvassa.
Köszönöm!
Bognár Dániel
Sadeghi Barbara
2011. 09. 02.
Kedves Hölgyek!
Szuper a szemüvegem, mindenki megdícséri és mellesleg a látásom is tökéletes! :) Köszönöm szépen!